Kontakt

GDD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa
Biuro i magazyn
(adres do korespondencji)
ul. Ogrodnicza 24
05-830 Wolica
tel. +48 22 566 77 00
e-mail: gdd@gdd.pl

Dane do faktury:
GDD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa
Pl. Konstytucji 4 lok. 28
00-552 Warszawa
NIP: 521-35-87-842
Regon: 142716091
KRS: 0000372049

Zarząd

Paweł Sęk

Prezes Zarządu

Łukasz Łapiński

Prokurent

Dział Obsługi Klienta

(poniedziałek-piątek od 7:30 do 16:00)
tel. +48 734 425 722
tel. +48 22 566 77 22
faks: +48 22 566 77 50
e-mail: zamowienia@gdd.pl

Katarzyna Radecka

Kierownik Działu Obsługi Klienta
+ 48 22 566 77 26
k.radecka@gdd.pl

 

Ewelina Plewka

Specjalista ds. Sprzedaży
(woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie,
łódzkie, podlaskie, lubelskie, świętorzyskie,
małopolskie, podlaskie)
+ 48 22 566 77 23
e.plewka@gdd.pl

Beata Szymkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży
(woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie,
zachodnio-pomorskie, lubuskie,
dolnośląskie, śląskie, opolskie, )
+ 48 22 566 77 21
b.szymkiewicz@gdd.pl

Dział Handlowy

Adrian Sadło

Regionalny Manager Sprzedaży
+48 602 509 428

a.sadlo@gdd.pl

  • kujawsko-pomorskie
  • lubuskie
  • pomorskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
Łukasz Sierpowski

Przedstawiciel Handlowy
dla klientów detalicznych
+48 602 392 950
l.sierpowski@gdd.pl

  • lubuskie
  • wielkopolskie
Jolanta Dolna

Przedstawiciel Handlowy
dla klientów detalicznych
+ 48 602 509 440
j.dolna@gdd.pl

  • kujawsko-pomorskie
  • pomorskie
Marcin Kowalczuk

Regionalny Manager Sprzedaży
+48 602 509 434
m.kowalczuk@gdd.pl

  • łódzkie
  • mazowieckie
  • podlaskie
  • warmińsko-mazurskie
Łukasz Kazimierczak

Przedstawiciel Handlowy
dla klientów detalicznych
+ 48 602 509 438
l.kazimierczak@gdd.pl

  • mazowieckie
Rafał Grabowicz

Przedstawiciel Handlowy
dla klientów detalicznych
+ 48 602 392 952
r.grabowicz@gdd.pl

  • mazowieckie
Krzysztof Urbanek

Regionalny Manager Sprzedaży
+48 602 509 436

k.urbanek@gdd.pl

  • lubelskie
  • małopolskie
  • podkarpackie
  • świętokrzyskie
Beata Nosek

Przedstawiciel Handlowy
dla klientów detalicznych
+48 602 392 951

b.nosek@gdd.pl

  • małopolskie
  • świętokrzyskie
Marcin Białek

Przedstawiciel Handlowy dla klientów detalicznych
+48 602 392 956
m.bialek@gdd.pl

  • lubelskie
Piotr Nawrocki

Regionalny Manager Sprzedaży
+48 602 509 437

p.nawrocki@gdd.pl

  • dolnośląskie
  • opolskie
  • śląskie
Andrzej Rozalewicz

Przedstawiciel Handlowy
dla klientów detalicznych
tel. +48 602 392 953
a.rozelewicz@gdd.pl

  • śląskie
Mirosław Reg

Key Account Manager (sieci)
+48 602 509 432

m.reg@gdd.pl

Dział Marketingu i Promocji

Monika Antosiak

Marketing Manager
+48 22 566 77 36
+48 602 509 429
m.antosiak@gdd.pl

Katarzyna Kasinowicz

Business Development Manager
(Happy Color, FIMO)
+48 602 392 954
k.kasinowicz@gdd.pl

Tomisław Cysarczyk

Business Development Manager
+48 602 509 435
t.cysarczyk@gdd.pl

Izabela Ura

Asystentka
+ 48 22 566 77 37
i.ura@gdd.pl

Dział Logistyki

Patrycja Kamieńska

Specjalista ds. Importu
+48 22 566 77 48
p.kamienska@gdd.pl

 

Łukasz Piasecki

Kierownik Magazynu
+48 22 566 77 41
+48 882 100 545
l.piasecki@gdd.pl

Księgowość

Renata Golis

Główna Księgowa
+48 22 522 23 98
r.golis@gdd.pl

Agata Piotrowska

Księgowa
tel. 22 522 23 95
a.piotrowska@gdd.pl