HAPPY COLOR

Happy Color Polska banner

Happy Color to marka powstała z pasji do projektowania. Początkiem był rok 2011 kiedy powstał pierwszy produkt pod tą marką – blok rysunkowy. Od tego czasu w portfolio pojawiały się kolejne produkty specjalnie zaprojektowane pod konkretną grupę odbiorców.

Nie budujemy naszego portfolio typowo czyli wprowadzając asortyment szkolny i artystyczny, ale myślimy o potrzebach naszych konsumentów podążając zanim. I tak na przykład nasza oferta szkolna nie opiera się na klasycznym zestawie produktów, jakie pojawiają się na liście wyprawkowej, ale zastanawiamy się co tak naprawdę chcą dzieci idąc 1 września do szkoły. Wieloletnie badania marketingowe oraz własne obserwacje pokazały nam kierunek – dzieci tak naprawdę najbardziej lubią przerw.  Być może to jest temat dla edukatorów jak przekształcić system nauczania tak, żeby dzieci wolały lekcje, ale nie ma co z faktami dyskutować – na dzień dzisiejszy dzieci wolą przerwę. Co zatem jest takiego ciekawego w przerwach, jak  dzieci spędzają ten czas? To na pewno jest możliwość przebywania z rówieśnikami współprzeżywanie, dzielenie się, zabawa. To dlatego w ofercie szkolnej Happy Color znajdują się produkty, które fajnie jest mieć podczas przerwy. Od bogatej oferty bloków rozpoczynającej się na standardowych szkolnych i technicznych kolorowych i białych a ciągnie się poprzez bogatą propozycję bloków z motywami, kolorowanek, a kończy na szerokiej gamie produktów do ozdabiania.

Kolejną grupą są długopisy – nasz absolutny hit rynkowy. W tym produkcie udało nam się połączyć funkcjonalność z designem. Wkład w tych długopisach jest wymazywalny, więc daje swobodę popełniania błędów i ich naprawienie. Wzrok natomiast przyciągają kolorowe obudowy zaprojektowane zgodnie z najbardziej aktualnymi wytycznymi dotyczącymi trendów na dany sezon. Poza tym włączamy dajemy dzieciom możliwość zabawy i kolekcjonowania. Nasze długopisy łączą się w grupy. Mamy na przykład Drużynę do zadań spisalnych, czyli paczkę przyjaciół, która przeżywa różne przygody. Ostatnio na przykład postanowiła założyć zespół muzyczny Happy Band i wyruszyła w trasę Happy Busem koncertując i przeżywając różne przygody.

Innym produktem do kolekcjonowania, ale też łączącym zabawę z funkcjonalnością to Cool Gang należący do naszej grupy produktów Match&Fun.