Poznaj GDD

Firma GDD została założona w 1990 r jako firma rodzinna.

Głównym obszarem działalności jest dystrybucja materiałów piśmiennych, biurowych, szkolnych i hobbistycznych renomowanych marek światowych, a od 2011 roku również rozwój i sprzedaż  marki własnej Happy Color.

Mamy wiedzę i doświadczenie wynikające z wieloletniego prowadzenia biznesu, znamy rynek, klientów, potrafimy szybko podejmować decyzje i elastycznie reagować na zmieniające się warunki.

Wartościami GDD są jakość oferowanych produktów, relacje z klientami biznesowymi oraz docelowymi, przemyślany dobór oferty i nieustający rozwój.

Każda z marek, z którą współpracujemy lub którą tworzymy, adresuje inną potrzebę z punktu widzenia konsumenta. Produkty wchodzące w skład oferty są różnorodne i uzupełniają się nawzajem. Jesteśmy bardzo krytyczny co do wyboru produktów jakie oferujemy klientom. Muszą one nie tylko spełniać wymagania jakościowe, ale też realizować potrzeby konsumentów.

Mamy w naszej ofercie podstawowe produkty potrzebne w biurze czy w szkole, ale też bogaty asortyment dla hobbystów, artystów amatorów i tych bardziej zapalonych, studentów, rodziców, dziadków i wnuków, tych co pracują w biurze i tych co przestawili się na pracę zdalną…

Naszą przewagę konkurencyjną budujemy dzięki śledzeniu trendów. Patrzymy, jak się rozwijają inne rynki, podpatrujemy nowości, szukamy innowacji, ale przede wszystkim rozmawiamy z konsumentami, śledzimy badania pokazujące w którą stronę idzie edukacja, jakie potrzeby mają konkretne grupy wiekowe, jak zmieniają się czynniki demograficzne i psychograficzne, jak wydarzenia typu pandemia wpływają na zachowania konsumenckie.

Bierzemy pod uwagę trendy i fakty z zakresu rozwoju nowych technologii i ekologii.

Lojalność i wieloletnie partnerstwa to podstawa stabilności biznesowej. Stawiamy na wzajemne zaufanie, a rozwój i stabilność naszych partnerów są również naszą troską, bo wierzymy, że to pozwala na rozwój w drugiej perspektywie czasowej.

 

Nasze marki:

STAEDTLER          HAPPY COLOR        M&G          LACO