Poznaj GDD

Firma GDD została założona w 1990 r. Głównym nurtem działalności firmy jest dystrybucja materiałów piśmiennych i biurowych, a od 1996 r. również produkcja. Od samego początku uważaliśmy, że tylko produkty najwyższej jakości oraz nowatorskie rozwiązania są w stanie zadowolić klienta i zapewnić firmie jego lojalność i przywiązanie do marki. Dlatego stawiamy na obrót artykułami najwyższej jakości, stąd w naszym portfolio były i są takie marki jak:

STAEDTLER          HAPPY COLOR        M&G          LACO          Folia

Wiemy, że tylko nieustanny rozwój i inwestycje w innowacyjne rozwiązania są w stanie zapewnić firmie pozycję lidera. Dlatego w 2011 roku stworzyliśmy markę własną – Happy Color, którą uzupełniamy naszą ofertę o poszukiwane na rynku produkty papiernicze, edukacyjne i hobbystyczne.

Sprawne zarządzanie i szybkie reakcje na ciągle zmieniającą się sytuację na trudnym rynku papierniczym, powodują, że dostosowujemy się do tych wymagań, modyfikując i uzupełniając na bieżąco swoją ofertę. Błyskawiczna ekspansja firmy na polskim rynku była możliwa dzięki:

  • wieloletniemu doświadczeniu
  • znajomości specyfiki rynku papierniczego
  • szerokim kontaktom z producentami i dystrybutorami

Świadomi społecznej odpowiedzialności biznesu, nie tylko współpracujemy z firmami o podobnym nastawieniu, ale również wspieramy wiele przedsięwzięć społecznych i kulturalnych. Od lat pomagamy takim instytucjom jak: Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Pałac w Wilanowie, czy fundacji Rodzice w Edukacji.